Jobs@1001NETROMANIA

Noi vrem sa crestem!!!! Tu?

Alatura-te echipei noastre de COORDONATORI REGIONALI si CONSULTANTI MARKETING INTERACTIV in orasul tau si fa parte din cea mai mare echipa de ebusiness din Romania! Te asteptam!

RESPONSABILITATI:

- promoveaza portalul/serviciile 1001 NET ROMANIA in zona sa
- creste numarul de vizitatori din regiunea coordonata, in portalurile 1001 NET ROMANIA

- incheie colaborari tip bartter cu locatiile de divertisment, agrement, petrecerea timpului liber din zona sa de coordonare si le promoveaza in cadrul concursurilor realizate in portalul local al 1001
NET ROMANIA
- incheie colaborari tip barter cu firmele din aria sa de coordonare, altele decat cele specificate mai sus, in vederea obtinerii de premii, si le promoveaza pe acestea in cadrul concursurilor realizate in portalul local al 1001 NET ROMANIA
- participa, in limita timpului fizic existent si a acreditarilor avute, la toate evenimentele din aria sa de coordonare pentru a le promova in portalul local sau in reteaua nationala a 1001 NET ROMANIA
- promoveaza si vinde servicii si produse 1001
- intocmeste rapoarte saptamanale privind activitatea din teritoriu catre Directorul de Marketing sau catre persoana/persoanele delegate de acesta

CERINTE SI STRUCTURA ORGANIZATORICA:

- excelente abilitati de comunicare
- experienta in vanzari
- bun negociator
- creativ
- persoana cu studii superioare
- persoana activa
- capacitate de analiza
- perseverenta, tenacitate, curaj, responsabilitate
- disponibil  pentru munca de teren
- raspunde direct catre Directorul de Marketing sau catre persoana/persoanele delegate de acesta

BENEFICII:

Viitorilor colegi le propunem un pachet de beneficii atractiv, pe masura muncii depuse:
- salariu fix  & comision din vanzari
- bonusuri lunare/semestriale/anuale, in functie de target
- telefon & laptop (dupa perioada de test )

Contacteaza-ne la adresa:  [email protected]

Curs valutar
Euro
Euro
4.2903 RON
Euro
USD
3.3845 RON
Euro
XAU
102.0752 RON
Cautare anunturi
Video box
Video box
Bancul zilei
NISTE REPORTERI DE LA TVR MERG  INTR-UN SAT PENTRU A FACE UN REPORTAJ,CUM TRAIESTE BADEA ION. -D'APOI,MA SCOL DE DIMINEATA,SI TRAG PE GIT UN PAHAR DE PALINGA... -STAI,BADE ION CUM SA AFLE...